Okulda Popüler Olmanın Yolları, Nasıl Popüler Olunur

 

Kural 1
Okuduğunuz Okulda Bir Grubunuz Olmali. Ama O Grup Havalar Güzel Oldugunda Yada Tüm Ders Aralarinda Okulun Bahçesinde Yada Yemekhanede (Kantinde Olabilir) Olmasiniz. Öyle Bir Yürümelisiniz Ki Herkes Size Baksin

Kural 2
Kesinlikle Bir Konu Hakkinda Başirili Olmasiniz Ki Havaniz Olsun. Sinifinizin Başkani Yada Herhangi Bir Olayda Yarişmada Birinci Olmalisiniz. Lakin Böyle Yaparsaniz Okuduğunuz Okulda Sizi Görenler Heyecanlanacaktir. Tabi Heyacanlandiklari için Başkalarini Sizi Öve Öve Siğdiramayacaktir.

 

Kural 3
Kendiniz’den 1 yada 2 Büyük Siniflardaki Arkadaşlar’la Arkadaşlik Kurmalisiniz Kanki Dost Olmasiniz. Bu Arkadaşlik Yada Dostluk Sizi Sevenleri Görebilirsin Yada Öğrenebilirsiniz. Tabi Güvendiğiniz Kişiler Olmalidir.

Kural 4
Ders’e Giren Hocalariniza Kendinizi Sevdirin. Eğer Hocalariniz Sizi Severse Başka Siniflarda Derse Girdiğin Sizi Anlatir Ve Havan %100 Tavan Yapabilir. Tabi Derslerimizde Başarili Olmamiz Gereklidir Bunun İçin.

Kural 5
Her Hangi Konularda Yada Derslerde Her Zaman Siz Önde Olmalisiniz. Örnek Vermek Gerekirse Başkanlik yada Sinifinizin Kollarindan (Eğitim Kollari) Birisinde Başkanlik Gibi.

Kural 6
Muhabbetiniz iyi Olmali Yani Ceneniz :) Arkadaşlariniz Sizinle Sohbet Etmek istemeli. Tabi Ayni Zaman iyiBir Sirdaş Olmaniz Gerekir. Başkalarinin Sirlarini Söylerseniz Ne Sizi Severler Nede Sizin Sohbet Ederler..
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !